У метро Києва впровадять новий вид безкоштовних послуг для пасажирів

Співробітників київського метрополітену навчають новим навичкам, які вони будуть застосовувати з 1 вересня 2021 року. Надання послуги буде безкоштовним і обов'язковим.

У метро Києва впровадять новий вид безкоштовних послуг для пасажирів - today.ua

Як повідомили в адміністрації столичного метрополітену, з 1 вересня поточного року в обов'язки чергових співробітників буде входити обов'язкове надання домедичної допомоги пасажирам перевізника.

В рамках нової програми метро Києва пасажирам в невідкладному стані спеціально навчені співробітники метрополітену будуть надавати першу медичну допомогу, що дозволить рятувати життя людей до приїзду карети швидкої допомоги.

Київський метрополітен виконує рішення Київської міської ради про обов'язкове надання домедичної допомоги пасажирам метро. При цьому, адміністрація "підземки" запросила відстрочку до вересня, щоб встигнути здійснити навчання персоналу навичкам надання невідкладної медичної допомоги. У метро Києва впровадять новий вид безкоштовних послуг для пасажирів КП "Київський метрополітен" та "РеаніМетро" спільними зусиллями організували навчання всіх працівників столичного метро надання домедичної допомоги за всіма вимогами Міністерства охорони здоров'я України.

Відзначається, що надання екстреної домедичної допомоги пасажирам метрополітену Києва буде абсолютно безкоштовним. І не потребує оплати за медичні препарати та матеріали, які будуть використані в разі потреби порятунку життя.

Нагадаємо, раніше в київському метро змінили правила перевезення багажу. З новими правилами обов'язково слід ознайомитися власникам самокатів і моноколес.