У Києві зросли тарифи на воду: скільки доведеться платити споживачам

Київводоканал підвищив тарифи на поставку води та водовідведення для жителів української столиці. У прес-службі комунального підприємства детально пояснили причини підвищення вартості послуг.

У Києві зросли тарифи на воду: скільки доведеться платити споживачам - today.ua

Зростання тарифів на холодну воду і водовідведення торкнеться, в першу чергу, жителів багатоквартирних будинків. У серпні 2021 року киянам вперше прийдуть комунальні платіжки з підвищеними цінами на послуги Київводоканалу. Зростання тарифів складе 3,6 гривні за кубометр холодної води.

Як розповіли в столичному водоканалі, новий тариф становить 25,38 гривень. Підвищення було необхідним кроком, оскільки це обумовлено економічними причинами. Зокрема, зросла собівартість холодної водопровідної води, а також збільшилися витрати на обслуговування мереж і лічильників, водовідведення.

У Києві зросли тарифи на воду: скільки доведеться платити споживачам На сайті Київводоканалу жителі столиці можуть укласти один з п'яти індивідуальних договорів з підприємством, чотири з яких підходять для власників квартир в багатоповерхових будинках. Всі види договорів, представлені на порталі столичного водоканалу, передбачають абонплату.

Киян також попередили, що в новому опалювальному сезоні різко зростуть тарифи на тепло і гарячу воду. Платити доведеться в два рази більше кожен місяць за опалення.

Нагадаємо, Кабмін знизив тарифи на електроенергію для більшості споживачів. Як довго будуть діяти нові ціни на електрику?