У Києві перевірять технічний стан електричних мереж і проведуть реконструкцію

Автор: Шевченко Лилия

У Києві стартували заходи, які спрямовані на детальний аудит технічного стану електроінфраструктури. Далі планується провести реконструкцію електромереж і енергоустаткування.

У Києві перевірять технічний стан електричних мереж і проведуть реконструкцію - today.ua

Проект запущений компанією ДТЕК Київські електромережі в приватному секторі столичного району Осокорки. В майбутньому планується оновити всю енергетичну інфраструктуру району. Перш за все, фахівці проведуть ретельну перевірку енергосистеми і складуть оновлену схему мереж, пронумерує енергоопори, оглянуть балансову приналежність обладнання і схему харчування клієнтів від трансформаторних підстанцій, також в Осокорках оцінять загальний технічний стан енергоінфраструктури.

За планами компанії, реконструкція дозволить збільшити надійність і якість електропостачання клієнтів. Аудит електросистеми в приватному секторі в столичному районі Осокорки повинен завершитися 1 листопада 2021 року.

У Києві перевірять технічний стан електричних мереж і проведуть реконструкцію

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

Не Гокінг і не Ейнштейн: названо найрозумнішу людину за всю історію земної цивілізації

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

«Компанія розвиває і оновлює електроінфраструктуру столиці для того, щоб забезпечити всіх клієнтів надійним і якісним електропостачанням. За підсумками проведеного аудиту в приватному секторі Осокорків ми отримаємо докладну оновлену план-схему електричних мереж. Вона буде покладена в основу подальшої роботи з оновлення та розвитку електромережі району», - пояснив виконуючий обов'язки генерального директора ДТЕК Київські електромережі Денис Бондар.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко розповів подробиці будівництва нового пішохідного моста.