У Києві побудують величезну гілку метро на 22 станції: плани будівництва і терміни

У КМДА поділилися «наполеонівськими» планами: незабаром в столиці України приступлять до спорудження додаткової лінії метро від Троєщини до Окружної в Києві. Через скільки років кияни та гості столиці зможуть покататися з вітерцем і побачити новенькі 22 станції?

У Києві побудують величезну гілку метро на 22 станції: плани будівництва і терміни - today.ua

Подільсько-Вигурівська лінія метрополітену (ПВЛ) в Києві з'єднає Троєщину та Окружну дорогу, загальна протяжність нової гілки метро складе 31 кілометр. Про це повідомляється в аккаунті генерального плану міста в Facebook.

Що стосується термінів, то дуже швидкої здачі об'єктів в експлуатацію чекати не варто, в найближчі п'ять-сім років планують побудувати перших п'ять станцій ПВЛ: Райдужна, Труханів Острів, Суднобудівна, Подільська, Глибочицька.У Києві побудують величезну гілку метро на 22 станції: плани будівництва і терміни Ближче до 2040-го року побудують ще 12 станцій, що складе близько 13,8 кілометрів лінії метрополітену. Нові станції - Цвєтаєвої, Закревського, Лифаря, Драйзера, Маяковського, Бульвар Перова, Стальського, Братиславська, Затока Десенка, Площа Перемоги, Південний Вокзал, Солом'янська площа. Таким чином, через двадцять років гілка ПВЛ налічуватиме 17 станцій, загальна протяжність - 21 кілометрів.

А ще через тридцять років, тобто до 2070-го року ця гілка «виросте» ще на 10 кілометрів, додасться п'ять станцій: Чоколівський, Аеропорт, Кільцева дорога на правому березі і Академіка Курчатова, вул. Кіото на лівому березі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в КМДА розглядають питання про зупинку київського метрополітену. Причини резонансного для киян рішення?