У Києві перенесли початок відключення гарячої води в житлові будинки і медичні установи

У Києві відключення гарячої води вирішено перенести на травень 2021 р прес-службі КМДА розповіли про плани на проведення гідравлічних випробувань в системі тепломереж.

У Києві перенесли початок відключення гарячої води в житлові будинки і медичні установи - today.ua

Столична Тепломережа щорічно проводила гідравлічні випробування відразу після закінчення опалювального сезону. Від установленого правила вперше вирішено було відійти навесні 2020 року. У поточному році, повідомляють в прес-службі КМДА, також планується перенести гідравлічну перевірку цілісності тепломереж на місяць.

Завдяки цьому рішенню міської влади, в будинки киян до початку травня продовжиться безперервна подача гарячої води.

«У цьому році, як і в минулому, ми на місяць відкладаємо початок гідравлічних випробувань на тепломережах. Хоча зазвичай починали випробування відразу після завершення опалювального сезону», - пояснили в прес-службі КМДА.

У Києві перенесли початок відключення гарячої води в житлові будинки і медичні установи Гідравлічні випробування в 2020 і в 2021 рр перенесли через жорсткі карантинні обмеження. До того ж, в поточному році видалася затяжна холодна весна. Очікується, що тимчасове відключення гарячої води в Києві почнеться не раніше 4 травня.

Що стосується окремих медичних установ та інших закладів, то їх адміністрація спочатку отримає відповідні заявки для узгодження тимчасових рамок відключення подачі гарячої води.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко повідомив, що влада працює над забороною в столиці маршруток. Чим замінять звичний для городян громадський транспорт?