Новий рік на карантині: головну ялинку почнуть монтувати з листопада, але свята не буде

У центрі Києва відразу після проведення місцевих виборів почнеться підготовка до встановлення новорічної ялинки. Святкова красуня буде в цьому році штучною, її висота складе тридцять метрів. Але це буде єдиний атрибут, що нагадує про народні традиції. Всі інші заходи скасують ...

Новий рік на карантині: головну ялинку почнуть монтувати з листопада, але свята не буде - today.ua

Влада України вже встигла продумати нові правила для зустрічі Нового 2021 року. В умовах пандемії коронавіруса вирішено скасувати всі святкові заходи, на які десятиліттями з'їжджалися гості з усієї країни і з зарубіжжя в українську столицю.

Так, стало відомо, що ярмарку з фуд-кортами, а також святкових концертів на відкритих і закритих майданчиках Києва не буде. Єдине, що буде нагадувати людям про новорічні свята, це встановлена на Софійській площі 30-метрова штучна ялинка.Новий рік на карантині: головну ялинку почнуть монтувати з листопада, але свята не буде Ближче до свят Софійську площу накриють куполом з ілюмінації, під який будуть пускати всіх охочих, але групами не більше ста чоловік. Глінтвейн і частування продаватимуть в спеціально встановлених кіосках. А святковий настрій створюватиме фонова музика.

Повідомляється, що на організацію новорічних святкувань з бюджету виділять 200 тисяч гривень, решту 35 мільйонів нададуть місту меценати.

Нагадаємо, в Україні за останню добу був побитий черговий антирекорд, за 24 години було підтверджено більш семи тисяч нових випадків зараження коронавірусом. Ситуація виходить з-під контролю.