На Київ обрушився ураган - фото: вітер повалив багато дерев, вулиці залиті водою

У вівторок, 21 липня 2020 р, на Київ обрушився сильний буревій з грозою. Злива затопила ряд вулиць української столиці, а потужний поривчастий вітер повалив безліч дерев. Пошкоджені автомобілі і будови.

На Київ обрушився ураган - фото: вітер повалив багато дерев, вулиці залиті водою - today.ua

У Мережі з'явилося багато фотографій наслідків урагану, що обрушився на Київ у вівторок, 21 липня. Повідомляється, що в Солом'янському районі столиці потужним поривом вітру дерево вирвало з коренем. Потім величезний стовбур впав на припаркований поруч автомобіль. Машина серйозно пошкоджена.

На Київ обрушився ураган - фото: вітер повалив багато дерев, вулиці залиті водоюУ Печерському районі багато вулиці були перекриті, рух по них обмежена. Про серйозних локальні підтоплення у Києві повідомили у КК «Київавтодор».

Так, рясні опади призвели до підняття рівня води з колектора на річці Либідь. В результаті, на проїжджій частині на перехресті проспекту Перемоги та вул. Шолуденка, на перехресті вул. Жилянській і Старовокзальної сталося затоплення. Гідрослужба Києва вже приступила до усунення застою води на зазначених ділянках автодороги.

Відомо, що це не єдині проблемні ділянки в Києві, де після потужного урагану були затоплені вулиці і повалені дерева. Киян та гостей міста просять у зв'язку з цим телефонувати на цілодобову диспетчерську КК «Київавтодор». Телефон: 284-74-19.

Нагадаємо, раніше на Західній Україні сталася масштабна повінь, після якої на Чернівецьку область обрушився ще один природний катаклізм. Населенню, постраждалому в результаті дощів і паводків довелося пережити ще й землетрус.