Дистанційне навчання дітей: Кличко порівняв Україну з Францією і розповів про плани щодо шкіл

Київський градоначальник, який продовжує лікуватися від коронавіруса, вийшов на пряме включення з дому. Віталій Кличко розповів, коли і за яких обставин столичні школи закриють на дистанційне навчання.

Дистанційне навчання дітей: Кличко порівняв Україну з Францією і розповів про плани щодо шкіл - today.ua

Мер Києва порівняв Україну і Францію, де вводять тотальний карантин через погіршення ситуації з поширенням COVID-19. Франція закриває все, що можна закрити, на вулицю люди зможуть виходити тільки за спецперепустками, навіть за продуктами в магазин і на прогулянку біля будинку. Однак, при цьому дитячі садки і школи будуть працювати в звичайному режимі.

Як заявили в ВООЗ, закриття шкіл на дистанційне навчання ніяк не впливає на пандемію коронавіруса, в зв'язку з цим, діти можуть продовжувати вчитися в очному режимі, з використанням засобів індивідуального захисту.Дистанційне навчання дітей: Кличко порівняв Україну з Францією і розповів про плани щодо шкіл Віталій Кличко на питання про можливий перехід на дистанційне навчання школярів сказав, що міська влада не планують цього робити, замість дистанційки в навчальних закладах будуть прагнути забезпечити дітей від коронавіруса.

На сьогоднішній день в Києві на карантин закрито вісім шкіл, на дистанційному навчанні через випадки захворювання COVID-19 знаходяться 436 класів в 133 школах, всі інші школи повернулися з канікул і продовжили навчання в звичайному форматі.

Нагадаємо, в Києві через коронавірус студентів почали виселяти з гуртожитків, відправляючи додому на дистанційне навчання.