Робота у Києві із зарплатою до 49 тис. грн: названі найбільш високооплачувані вакансії від центру зайнятості

Середня заробітна плата в Україні становить 16,5 тис. грн, але є більш високооплачувана робота. Названо спеціалістів, яким пропонують до 49 тис. грн на місяць у Києві.

Робота у Києві із зарплатою до 49 тис. грн: названі найбільш високооплачувані вакансії від центру зайнятості - today.ua

На сайті Державного центру зайнятості оприлюднили інформацію про актуальні вакансії у столиці.

Бетонник

До обов'язків працівника входять очищення, змащення та складання форм та установок, прийом оброблених форм, встановлення закладних деталей та монтажні петлі тощо. Зарплата – 45 тис. грн.

Журналіст

Обов'язки: відстеження новин із ЗМІ, створення контенту та редагування текстів англійською мовою у різних форматах, визначення ключових подій, створення аналітичних звітів. Зарплата – 49 029 грн.

Водій

Йдеться про військову службу за контрактом. Обов'язки: керування автотранспортним засобом та водійські категорії: В, С, D, Є. Зарплата – 43 650 грн.

Інженер електрозв'язку

Працівник повинен вміти відновлювати способи та засоби зв'язку, усувати наслідки аварій та стихійних лих. Це військова служба за контрактом, посада за фактом називається "Зв'язківець". Зарплата – 42 750 грн.

Робота у Києві із зарплатою до 49 тис. грн: названі найбільш високооплачувані вакансії від центру зайнятості

Тракторист

Ще одна військова служба за контрактом. Потрібно вміти керувати трактором, причому завдання може бути безпосередньо лінії фронту. Зарплата – 43 650 грн.

Кухар

Обов'язки: приготування страв для військовослужбовців. Серед вимог - відповідна освіта та рік досвіду на аналогічній посаді. Зарплата - 44 550 грн. 

Раніше повідомлялося, що в Україні під час війни з'явилося багато високооплачуваних вакансій із зарплатою понад 50 тис. грн.

ДЖЕРЕЛОdcz.gov.ua