Робота у Києві: названі найбільш дефіцитні спеціальності, яких потребує ринок

Автор: Лобанова Єлизавета

Ринок праці в Києві на сьогоднішній день не стоїть на місці і рівень безробіття помітно скоротився з початку війни. При цьому є низка фахівців, яких роботодавці гостро потребують. Зокрема, це працівники сфери торгівлі та послуг.

Робота у Києві: названі найбільш дефіцитні спеціальності, яких потребує ринок - today.ua

За інформацією Київського міського центру зайнятості, у червні офіційно зафіксовано 3,1 тис. безробітних. І це втричі менше, ніж на початок повномасштабного вторгнення. Важко сказати, наскільки це об'єктивна цифра, адже не всі громадяни стають на облік у центри зайнятості, особливо чоловіки.

Найбільший попит на сьогоднішній день у столиці на такі спеціальності: кухарі, продавці-консультанти, охоронці, економісти, робітники комплексного прибирання будинків, двірники, швачки, водії трамваїв, фрезерувальники, токарі, медичні сестри та медбрати, електрогазозварники. Також у центрі зайнятості повідомили, що зараз активно шукають стрільців у "Гвардію наступу".

Робота у Києві: названі найбільш дефіцитні спеціальності, яких потребує ринок

Популярні зараз

У США заявили, що Україні потрібно посилити мобілізацію чоловіків

У 2025 році у всіх українських школярів буде безкоштовне харчування

В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Багато чоловіків робочих спеціальностей зараз на фронті, і працювати просто нікому. Велика кількість жінок педагогів та медсестер виїхала за кордон із дітьми. У медицині спостерігається гострий дефіцит психіатрів, реабілітологів, психологів, фахівців, які працюють з людьми з інвалідністю, соціальних працівників. Навантаження на соціальну сферу збільшилось, адже під час війни збільшилася кількість людей з інвалідністю, зокрема дітей, а також людей із психічними розладами.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Середня зарплата у Києві на сьогоднішній день складає 20 000 грн. Однак більшість простих громадян отримує менше за цю суму. Крім того, деякі підприємства під час війни затримують зарплати працівникам. Відомо, що найбільші підприємства-боржники з виплати заробітної плати по Києву – ТОВ "Краснолиманське", "Завод 410 цивільної авіації", "Київський державний завод "Буревісник", "Регіональні електричні мережі" та "Укрінтеренерго". Заборгованості по зарплатам є і на приватних підприємствах.

Раніше повідомлялося, яку роботу пропонують українським біженцям у Литві.

Головне