Рейтинг пенсій в Україні: які виплати отримує більшість пенсіонерів

Пенсійний фонд України опублікував рейтинг пенсій, в якому видно, які суми отримує більшість українських громадян на старості років. В середньому суми коливаються від двох до трьох тисяч гривень. Таких пенсіонерів налічується в Україні 41%.

Рейтинг пенсій в Україні: які виплати отримує більшість пенсіонерів - today.ua

Всього в країні 11,13 млн осіб пенсійного віку, а середній розмір пенсійних виплат становить 3507 грн. За минулий, 2020 рік, пенсії в Україні зросли в середньому більш ніж на 400 гривень. У відсотках це становить 13,8%.

Виплати у розмірі десять тисяч гривень отримують 3% від загальної кількості пенсіонерів. Вище 5000 гривень отримують більше 11% українців, вище 4000 тисяч теж не так багато від загальної кількості - 8% пенсіонерів.

Рейтинг українських пенсій виглядає так:

  • 10 тис. грн - 3% пенсіонерів
  • від 5 тис. грн - 11,6% пенсіонерів
  • від 4 тис. грн - 8% пенсіонерів
  • від 3 тис. грн - 19, 2% пенсіонерів
  • від 2 тис. грн - 41, 2% пенсіонерів
  • від 1,5 тис. грн - 16, 3% пенсіонерів
  • менше 1,4 тис. грн - 0, 7% пенсіонерів

Рейтинг пенсій в Україні: які виплати отримує більшість пенсіонерів Серед загальної кількості пенсіонерів найбільший відсоток становлять громадяни, які отримують пенсію за віком. Їх налічується в країні понад 8,33 мільйона. Їх пенсія становить 3 538,97 гривні.

Менше цього показника дістається людям, які отримують пенсію по інвалідності (2 679,45 гривні), у зв'язку з втратою годувальника (3 012,50), за вислугу років (3 205,53).

І, звичайно ж, найменшу пенсію отримують ті, кому призначено соціальні пенсії. У таких громадян середня величина виплат становить 1 786,06 гривні. Їх в країні налічується 72 843 осіб.

Вище середньої пенсії по країні мають колишні військовослужбовці. Їм платять в середньому по 5 583,21 гривні. У суддів ще вищі зарплати.

Раніше повідомлялося, що в Україні з січня змінився порядок виплат громадянам похилого віку, у яких немає мінімального стажу для отримання пенсії.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua
В українському небі з'явиться ще один лоукостер із Туреччини
У небі України з'явиться ще один турецький лоукостер. З 30 березня почне регулярні авіарейси з Києва в Анкару і назад компанія AnadoluJet, яка є лоуко...
Названо мобільні додатки, які найбільше розголошують дані своїх користувачів
Фахівці з кібербезпеки назвали кілька мобільних додатків, які розголошують найбільше даних про своїх користувачів. Лідером серед них виявився  Instagr...
У травні всіх споживачів переведуть на річний тариф на газ, проте плата за місячними тарифами може виявитися дешевшою
Вже з 1 травня всіх побутових споживачів за замовчуванням переведуть на річний тариф на газ. При цьому громадяни зможуть із нього перейти на місячний ...
Колишній глава “Укрзалізниці“ Войцех Бальчун буде в Україні добувати бурштин
Незабаром видобутком бурштину на Рівненщині займеться екс-глава “Укрзалізниці“ - польський рок-музикант Войцех Бальчун. Він є співвласником одного з б...
Оксана Марченко випустила свій перший фільм “Паломниця“
Оксана Марченко представила свій перший фільм в рамках авторського проекту “Паломниця“. З анонсованих 12 серій на офіційному YouTube-каналі телеведучо...