Проїзд у Києві може стати безкоштовним: у КМДА звернулися до пасажирів

Вартість проїзду у громадському транспорті Києва незабаром може змінитися. Директор Департаменту транспорту та інфраструктури КМДА Руслан Кандібор розповів, які зміни чекають на столичних пасажирів.

Проїзд у Києві може стати безкоштовним: у КМДА звернулися до пасажирів - today.ua

Кандібор вважає, що ціна проїзду в Києві зараз не покриває всі витрати. Проблему посилює кількість пільговиків, яка вже сягає 50% від загальної кількості пасажирів.

"У нас тільки пільговиків понад 50% пасажирів. Зрештою, ми будемо змушені підняти руки, здатися та сказати, що громадський транспорт у Києві стане безкоштовним", - заявив чиновник.

За словами представника КМДА, вартість проїзду у транспорті Києва має становити близько 30 гривень, але зараз вирішується питання щодо безкоштовного ним користування.

"Як управлінець я завжди рахую економіку підприємства. Зараз 30 грн - це та вартість проїзду, яка б давала розвиток. Але сьогодні громадський транспорт у Києві має стільки проблем і викликів, що нам вже простіше зробити його безкоштовним. І, напевно, ми до цього і дійдемо", - сказав Кандібор.

Проїзд у Києві може стати безкоштовним: у КМДА звернулися до пасажирів

Директор Департаменту транспорту та інфраструктури КМДА додав, що, якщо різко зробити весь громадський транспорт безкоштовним, близько тисячі маршруток мають зійти з вулиць, і їх потрібно замінити комунальним транспортом.

Як відомо, у Харкові, Херсоні та Кривому Розі вже зробили безкоштовним громадський транспорт для всіх мешканців, не лише для пільговиків. Таким чином, ця ініціатива, можливо, дістанеться й Києва.

Раніше повідомлялося, що у Києві скасували безкоштовний проїзд для школярів з 1 липня.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua