Після локдауна до школи підуть не всі: у Міносвіти роз'яснили, як працюватимуть школи з 25 січня

Автор: Марченко Любов

В Україні завершується локдаун. Із 25 січня країна повернеться до життя в умовах обмеженого карантину, і відновлять роботу освітні заклади - щоправда, з деякими обмеженнями. У МОН роз'яснили, як працюватимуть школи та інші заклади освіти.

Після локдауна до школи підуть не всі: у Міносвіти роз'яснили, як працюватимуть школи з 25 січня - today.ua

Незважаючи на завершення локдауну, в Україні продовжують діяти карантинні заходи, у тому числі й в освітніх закладах. Обмеження, що діятимуть в школах та інших закладах освіти, регламентовані постановою Кабміну №1236 від 9 грудня минулого року.

Отже, що заборонено в освітніх закладах на період дії карантину

  • Відвідувати заклади освіти групами понад 20 осіб. Однак це обмеження не стосується закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Після локдауна до школи підуть не всі: у Міносвіти роз'яснили, як працюватимуть школи з 25 січня

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:
  • Не можна буде відвідувати школи в тому випадку, якщо на самоізоляції, з тих чи інших причин, перебуває понад 50% учнів та персоналу освітнього закладу.
  • В освітніх закладах також не можна проводити масові свята за участю більш ніж одного класу (групи) та із запрошенням гостей.

При цьому обмежувальні заходи, що діяли в освітній сфері в період жорсткого карантину скасовуються. Тобто, з понеділка, 25 січня, більшість шкіл починають навчання у звичному режимі – із відвідуванням школи.

Популярні зараз

Загальна мобілізація: роботодавці подадуть списки військовозобов'язаних до ТЦК до 1 грудня

Підвищення пенсій з 1 січня може не бути: стали відомі деталі бюджету-2024

У костюмі-трійці та з оригінальною брошкою: новий стильний образ Олени Зеленської

Українським біженцям у Німеччині шукатимуть роботу у великих компаніях

Нагадаємо, ще тиждень тому глава Міносвіти Сергій Шкарлет припускав, що після локдауну школи повернуться до змішаного навчання: очного і дистанційного.