Підвищення цін на проїзд у Києві: Кличко зробив нову заяву

Мер Києва Віталій Кличко повідомив жителям і гостям столиці, що вартість проїзду у громадському електротранспорті, у зв'язку з підвищенням тарифів на передачу електричної енергії на 54% з 1 серпня, збільшуватися не буде.

Підвищення цін на проїзд у Києві: Кличко зробив нову заяву  - today.ua

"Я хочу всіх заспокоїти. Столична влада не планує піднімати тариф на проїзд у міському електротранспорті. Адже ми розуміємо, що це вдарить по кишенях киян. Тому будемо шукати додаткові ресурси в міському бюджеті для компенсації транспортним підприємствам", – зазначив Кличко.

Мер столиці також закликає громадян користуватися на станціях швидкісного трамвая, міської електрички та фунікулера електронним квитком і не платити готівкою. За статистикою, 50% усіх пасажирів вже платять за проїзд безконтактно, що в умовах карантину стало особливо популярно.

Ще пару місяців тому експерти прогнозували, що після завершення карантину ціни на проїзд у київському громадському транспорті різко зростуть. Однак, на сьогоднішній день підстав для цього у місцевої влади немає.

Введення єдиного електронного квитка на проїзд у міському громадському транспорті в столиці вирішили відкласти до 1 січня 2021. Місто зіткнувся з проблемою, що стосується права на безкоштовний проїзд пільговиків, у зв'язку з чим нововведення перенесли.

Нагадаємо, з 1 липня 2020 року проїзд для пільговиків, які не зареєстровані у столиці, відшкодовується органами соцзахисту за місцем реєстрації. Цим громадянам для проїзду в громадському транспорті, необхідно буде придбати квиток, зберегти його, або зберегти чек за оплату проїзду/банківську виписку (при оплаті банківською карткою), а потім надати докази оплати і отримати компенсацію.

ДЖЕРЕЛОgordonua.com