Переселенці можуть отримати безкоштовні квартири під Києвом: як подати заявку

Переселенці, які знайшли притулок на Київщині, можуть отримати тимчасове безкоштовне житло. Квартири пропонують у трьох населених пунктах поблизу столиці.

Переселенці можуть отримати безкоштовні квартири під Києвом: як подати заявку  - today.ua

У прес-службі Бучанської міськради повідомили, що благодійний фонд "До України з Любов'ю" надає можливість подати заявку на отримання тимчасового житла внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та людей, які постраждали від збройної агресії РФ та проживають на території Бучанського району.

Вказано, що йдеться про 135 квартир у Софіївській Борщагівці. У пріоритеті працюючі люди та ті, хто збирається працевлаштуватися. Також передбачено 330 квартир у селі Тарасівка Фастівського району. Пріоритет - членам сімей загиблих, ВПО, які постраждали від війни та інвалідам війни.

Самотнім літнім переселенцям надається житло у Колонщині (Макарівська ТГ).

У заявках на отримання безкоштовного житла потрібно вказувати розмір свого доходу, ПІБ, вік, соціальний статус та рід діяльності. Також потрібно повідомити індивідуальний податковий номер, електронну адресу, місце прописки та фактичного проживання, вказати, чи є пошкоджене майно, наявність авто і нерухомості, та надати фото своєї родини.

Одна сім'я внутрішньо переміщених осіб може подати лише одну анкету за посиланням.

Важливо уточнити, чи в сім'ї є люди, залучені до волонтерської діяльності. Вкажіть, який із комплексів підходить більше. Вказано, що у Тарасівці у Містечку Хенсена є житло для сімей, яким потрібна фізична та психологічна реабілітація. Там можна безкоштовно жити протягом п'яти років, сплачуючи лише за комунальні послуги.

Переселенці можуть отримати безкоштовні квартири під Києвом: як подати заявку

У квартирному будинку в Софіївській Борщагівці можна проживати протягом п'яти років і вносити тільки комунальні платежі.

У селі Колонщина – Чудо-містечко для людей похилого віку, вони можуть безкоштовно жити без оплати комуналки.

Раніше повідомлялося, що в Україні різко впадуть ціни на будинки та квартири.