Осінні канікули для школярів настануть раніше: названа причина

Автор: Лобанова Єлизавета

Захворюваність коронавірусом в столиці зростає, і школи все активніше вже другий місяць закриваються на карантин. Всього в столиці інфіковані 25 896 осіб. Тільки за останню добу кількість хворих збільшилася на 422 людини. У зв'язку з ростом захворюваності шкільні осінні канікули в Департаменті освіти і науки рекомендували перенести на тиждень раніше.

Осінні канікули для школярів настануть раніше: названа причина - today.ua

Поки що ця вимога стосується тільки столичних шкіл. В інших містах місцева влада також може змінювати дату канікул. У Києві осінні канікули триватимуть з 21 по 28 жовтня включно. Це рішення також пов'язане з майбутніми виборами (25 жовтня). Заради створення безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу під час підготовки та проведення місцевих виборів, дітей та вчителів просять виконати вимоги МОН і піти на канікули раніше звичайного.Осінні канікули для школярів настануть раніше: названа причина Якби не було карантину, то канікули б тривали з 26 жовтня по 1 листопада включно. Відповідно до закону про освіту, дати канікул щорічно кожен навчальний заклад може встановлювати самостійно. Міністр освіти Сергій Шкарлет раніше рекомендував всім школам почати канікули не пізніше, ніж за два дні до виборів, і завершити не пізніше, ніж через три дні.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На сьогоднішній день чотири школи в столиці закриті на карантин повністю, 409 класів переведені на дистанційне навчання. Також у Києві тимчасово закрито 3 установи дошкільної освіти та 56 груп.

Нагадаємо, в МОН запропонували відмовитися від 12-бальної системи оцінювання і придумали для школярів нові правила.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані