Оренда квартир у Києві подорожчала: рієлтори розповіли, що буде з цінами до кінця літа

Ціни на оренду квартир у Києві зростають з кожним місяцем. Влітку традиційно цінники стабілізуються, а на початку осені спостерігається стрибок. Так буде й цього року. Експерти ринку нерухомості очікують додаткового попиту на оренду квартир у столиці ближче до осені, а разом з ним і зростання цін.

Оренда квартир у Києві подорожчала: рієлтори розповіли, що буде з цінами до кінця літа - today.ua

Ріелтор та голова Комітету з інформаційних технологій Спілки фахівців із нерухомого майна України (СФНУ) Олександр Бойко назвав фактори, які найбільше вплинуть на вартість оренди житла у Києві.

По-перше, це повернення до Києва громадян із-за кордону. Пік очікується наприкінці літа-початку осені.

З початку 2023 року знімання житла в столиці подорожчало на 15-20%. Вартість деякої нерухомості повернулася на довоєнний рівень, і ціни навряд чи знижуватимуться.

Оренда квартир у Києві подорожчала: рієлтори розповіли, що буде з цінами до кінця літа

Найдешевші однокімнатні квартири можна орендувати у Деснянському районі. Тут середня вартість житла сьогодні становить 9 тис. грн. У Дніпровському районі оренда квартир трохи дорожча – у середньому 11 тис. грн.

Середнє за вартістю житло можна орендувати у Дніпровському, Подільському, Оболонському районах – від 9,3 тис. грн. Найдорожчі квартири традиційно розташовані у Солом'янському, Шевченківському та Печерському районах. Їхня вартість стартує від 19 тис. грн на місяць і вище.

Раніше експерти порахували, скільки років українцям доведеться відкладати зарплату для покупки однокімнатної квартири у Києві.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com