“Нафтогаз“ продаватиме газ за тарифом дешевше 6,99 за “куб“ за однієї умови

"Нафтогаз" повністю готовий до того, щоб із 1 лютого почати продавати газ для побутових споживачів за дешевим тарифом на газ – по 6,99 гривні за кубометр.

“Нафтогаз“ продаватиме газ за тарифом дешевше 6,99 за “куб“ за однієї умови - today.ua

Крім того "Нафтогаз" готовий підтримати своїх колег-постачальників, продаючи їм газ за тарифом, нижчим за ринковий. Але за те постачальники муситимуть виконати одну умову "Нафтогазу". Про це компанія повідомила на своєму сайті.

Для споживачів "Нафтогазу" тариф на газ у наступні два місяці становитиме 6,99 гривні – як встановив Кабмін. Це – для тих споживачів, які користуються тарифом "Місячний". Для тих же, хто віддав перевагу тарифу "Річний", газ відпускатиметься за тією ціною, що вказана в річному договорі: по 4,73, або по 5,24 чи по 6,45 гривні за кубометр.

Водночас "Нафтогаз" готовий допомогти іншим колегам-постачальникам газу. Він відпускатиме їм газ за ціною нижче ринкової, що допоможе їм вистояти в той період, поки в країні не діятимуть ринкові механізми формування тарифів на газ.

Що хоче "Нафтогаз" в обмін на лояльні ціни

Компанії-покупці мають підтвердити, що газ, який вони придбають за ціною, нижче за ринкову, піде на продаж побутовим споживачам.

“Нафтогаз“ продаватиме газ за тарифом дешевше 6,99 за “куб“ за однієї умови

"Для цього потрібно забезпечити верифікацію клієнтської бази та перевірку фактичного споживання газу", - пишуть у прес-релізі "Нафтогазу".

Якщо ж компанія-постачальник газу не готова відкривати списки своїх споживачів та їхні норми споживання, то це не означає, що "Нафтогаз" не продасть газ такому покупцеві. Але таким він продаватиме за ринковою ціною і за свій товар вимагатиме або передоплати, або банківську гарантію оплати.

Що буде, якщо місцевий газзбут відмовиться продавати своїм споживачам газ за фіксованим тарифом на газ по 6,99? Нічого фатального не станеться. Просто таких споживачів забере "під своє крило" компанія "Нафтогаз", яка є постачальником останньої надії.

Нагадаємо,  для підприємств теплокомуненерго тариф на газ не знизили. Однак вони зобов'язуються рахувати вартість своїх послуг за дешевими тарифами на газ.

ДЖЕРЕЛОnaftogaz.com
Настя Каменських скасувала святковий концерт 8 Березня
Настя Каменських оголосила погані новини для жителів Одеси. Зірка за 4 дні до свята скасувала концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Украї...
Шмигаль повідомив, який тариф на електроенергію буде в Україні з 1 квітня
Глава Кабміну Денис Шмигаль назвав, яким, скоріш за все, буде тариф на електроенергію з квітня нинішнього року. Хоча, за його визнанням, остаточного в...
Світлана Лобода показала, як виглядає без макіяжу
Світлана Лобода в повсякденному житті практично не користується косметикою і нерідко ділиться з шанувальниками чесними фотографіями. Примітно те, що ф...
Сало для схуднення і від застуди: 6 способів застосування свинячого жиру
Сало - корисний для здоров'я людини продукт тваринного походження. Його рекомендують включати в меню при схудненні, а також використовувати для профіл...
Перехід на літній час: лікар пояснив, чим це загрожує людському організму
Перехід на літній час - це стрес для людського організму, і від нього слід відмовитися раз і назавжди. Таку думку висловив президент Української асоці...