На Київщині викрили схему незаконного зняття чоловіків з військового обліку: яку винагороду брали у призовників

На Київщині правоохоронці викрили шахраїв, які брали у призовників гроші за зняття з військового обліку. Про це повідомив у Telegram головний управління Національної поліції в Київській області, генерал Андрій Небутов.

На Київщині викрили схему незаконного зняття чоловіків з військового обліку: яку винагороду брали у призовників  - today.ua

Зазначається, що зловмисники підшукували чоловіків віком від 18 до 60 років і за грошову винагороду у розмірі 7-8 тисяч доларів пропонували їм вирішити питання "під ключ" про непридатність до військової служби. Клієнтів забезпечували тимчасовим посвідченням військовозобов'язаного та довідкою військово-лікарської комісії з недостовірною інформацією про непридатність до військової служби.

Правоохоронці затримали аферистів при отриманні грошей та передачі виготовлених документів. Спільно зі співробітниками СБУ було проведено 8 санкціонованих обшуків, під час яких вилучили понад 55 тисяч гривень, валюту, блокнот із чорновими записами, відбитки печаток та штампів медичного закладу.

На Київщині викрили схему незаконного зняття чоловіків з військового обліку: яку винагороду брали у призовників

Затримані громадяни не лише підробляли документи, а й допомагали виїхати українцям за кордон. Організатору афери вже повідомили про підозру у незаконному переправленні осіб через державний кордон України. Йому загрожує до 9 років позбавлення волі.

Наразі правоохоронці направили до суду клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідство щодо встановлення причетних до злочину триває.

Раніше повідомлялося, що в Києві чоловіків без повісток зобов'язали з'явитися у військкомат до 29 червня.

ДЖЕРЕЛОdengi.ua