Київські школярі записали скандальне відео про ненавись до кримських татар: у Мережі опубліковано вибачення

В одній з київських шкіл розгорівся скандал після здачі ЗНО з історії. Випускники столичної школи №90 опублікували в Мережі відео, на якому ображали кримських татар і говорили, що "Крим — це Росія". Незабаром відео видалили, і учні публічно попросили пробачення за свої слова, однак, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров відреагував на образи та особисто запросив київських школярів відвідати офіс Меджлісу, де їм розкажуть деякі моменти історії з життя татар, які учні не знають.

Київські школярі записали скандальне відео про ненавись до кримських татар: у Мережі опубліковано вибачення  - today.ua

"У зв'язку з вищевикладеним, у Меджлісі кримськотатарського народу закликають всіх співгромадян, які відчули себе ображеними в результаті допущених в адресу кримськотатарського народу брудних висловлювань, задовольнитися офіційними вибаченнями керівництва Київської міської школи №90 і вибаченнями випускників, відповідно, вирішивши інцидент таким, що вичерпав себе", - зазначив Чубаров.

Керівництво школи вибачилося за своїх учнів і розділило всі обурення громадськості щодо ганебних висловлювань випускників. Викладачі запевнили, що зроблять все можливе, щоб не допустити повторення подібної ситуації.

"Ця ситуація виявила необхідність прикладати в нашій роботі ще більше зусиль по вивченню історії України та її корінних народів, виховання толерантного, недискримінаційного ставлення до інших, поваги до ідентичності кожного у відповідності з Європейською Конвенцією з прав людини", - відзначило керівництво школи.

Свої персональні публічні вибачення за сказане про кримських татар висловили ще троє школярів.

Раніше повідомлялося, що в Києві група молодих чоловіків в стрінгах влаштувала забіг у підземному переході.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua