Київські школярі можуть піти на літні канікули вже у квітні

Автор: Лобанова Єлизавета

У Києві хочуть змінити графік навчання учнів, але не всіх, а тільки випускників. Навчальний рік пропонується завершити вже в квітні, щоб в травні старшокласники мали можливість приділити весь свій час підготовці до ЗНО.

Київські школярі можуть піти на літні канікули вже у квітні - today.ua

У прес-службі департаменту освіти Київської міської державної адміністрації запропонували скоротити навчальні програми та завершити вивчення нового матеріалу для випускників 11-х класів до кінця квітня. А в травні учнів пропонується розбити на групи і проводити консультації перед ЗНО.

З огляду на карантин, багато шкіл і так перейшли на дистанційне навчання. Тепер вчителям пропонують скоротити програму, а значить випускникам доведеться ще більше матеріалу вивчати самостійно. Київські школярі можуть піти на літні канікули вже у квітні Зміни в навчальному процесі можуть зменшити кількість предметів для вивчення, врахувати індивідуальні потреби учнів і підвищити їх шанси на вступ до ВНЗ, вважають в департаменті освіти. Також тижневе навантаження на школярів зменшиться до 12 годин, при тому що вчительське навантаження і зарплати залишаться колишніми.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Насильно примушувати школи скорочувати навчальний процес не будуть. Зміни будуть добровільними. Багато що залежить від керівників шкіл, які краще знають, чи потягнуть їх учні і педагоги таке навантаження, чи ні.

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

Не Гокінг і не Ейнштейн: названо найрозумнішу людину за всю історію земної цивілізації

Нагадаємо, як з 5 квітня змінився навчальний процес в школах Харкова у зв'язку з локдауном.