Київські школи змінили умови зарахування першокласників: кому і коли подавати заяви

Автор: Лобанова Єлизавета

Київські школярі повертаються за парти вже з 5 травня. Батьки майбутніх першокласників нарешті також зможуть з'явитися в школу і подати документи на прийом до 1 класу своїх чад. Традиційно прийом документів починається в квітні, але у зв'язку з карантином цей процес перенесли на травень.

Київські школи змінили умови зарахування першокласників: кому і коли подавати заяви - today.ua

Умови зарахування в 1-й клас в цьому році будуть спрощеними. Школам заборонили проводити різні вступні конкурси, які спрямовані на перевірку знань дітей. Вступні конкурси дозволені тільки в спеціалізованих або приватних навчальних закладах. Під час їх проведення потрібно буде дотримуватися епідеміологічні вимоги.

Крім того, для вступу дитини до школи необов'язково вести її туди. Подати документи батьки можуть по електронній пошті. При цьому навіть немає необхідності в електронного цифрового підпису. Київські школи змінили умови зарахування першокласників: кому і коли подавати заяви Дату фінального прийому заяв кожна школа буде визначати самостійно.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Що стосується навчання влітку, то в столичних школах цього не планується. Вчитися в червні, можливо, будуть учні західного регіону країни, де місцеві локдауни були тривалими, і, можливо, не всі діти мали можливість вчитися дистанційно.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

Раніше повідомлялося, які обмеження в столиці будуть зняті вже з 1 травня.