Київ знову став одним з найбільш забруднених міст у світі

Київ все частіше входить в рейтинг міст з найбруднішим повітрям у світі. Останні кілька днів жителі столиці все частіше скаржаться на забруднення повітря: запах паленої гуми, сморід і гар. Особливо відчутно це рано вранці. Згідно з даними ресурсу Iqair.com, вранці 28 березня Київ знаходився на 13-му місці в рейтингу міст з найбільш забрудненим повітрям.

Київ знову став одним з найбільш забруднених міст у світі - today.ua

У ТОП-15 також потрапили традиційно Пекін, Дакка, Делі, а також Софія, Шанхай і Катманду. Більшість з цих міст - мільйонники. Київ знову став одним з найбільш забруднених міст у світі Найбільше на неприємні запахи скаржаться жителі спальних районів Борщагівки, Харківського масиву, Академмістечка і Шулявки. Також повітря досить брудне на Теремках, в районі площі Перемоги, на Подолі і в районі станції метро "Славутич".

У деяких місцях в Деснянському, Дніпровському і Дарницькому районах Києва зафіксовано дуже шкідливий рівень забруднення - більше 200 одиниць. Також підвищений вміст шкідливих домішок в повітрі зафіксовано і в приміському Ірпені та Вишневому. Найчистіше повітря на сьогоднішній день в районі Лук'янівки і Сирця. Київ знову став одним з найбільш забруднених міст у світі У соціальних мережах люди діляться своїми спостереженнями і викладають фото димлячих труб місцевих підприємств, які можуть бути одним із джерел забруднення повітря.

Кияни скаржаться на часті респіраторні захворювання і на те, що їм часто доводиться сидіти вдома із закритими вікнами, адже вночі нічим дихати. Київ знову став одним з найбільш забруднених міст у світі В Україні потеплішало і частішають випадки виникнення пожеж через спалювання сухої трави. При спалюванні листя і інших рослинних залишків у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які знижують імунітет людини, викликають алергію, захворювання дихальних шляхів, посилюють негативний перебіг хронічних, а також сприяють розвитку онкологічних захворювань.

Раніше повідомлялося, що в Україну прийшло довгоочікуване потепління, і скільки воно триватиме.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua