Київ очолив рейтинг європейських міст: озвучено головний критерій

Київ опинився в десятці міст з найбільшою кількістю висотних будинків, згідно з рейтингом SkyscraperPage. Українська столиця за масштабами будівництва обігнала Лондон, Лос-Анжелес і Москву.

Київ очолив рейтинг європейських міст: озвучено головний критерій - today.ua

Експерти нарахували в Києві 1 222 хмарочоси. З такою кількістю багатоповерхівок столиця посідає восьме місце в світі у рейтингу всіх міст.

Skyscraperpage зібрав статистику по 6 965 містах світу. Відповідно до критеріїв, висотною вважається будівля з 12 поверхами і вище. До цієї категорії також потрапляють вежі та нежитлові висотні будівлі, за винятком статуй і технічних споруд.Київ очолив рейтинг європейських міст: озвучено головний критерій

У Києві експерти нарахували 1 199 добудованих будинки, висота яких перевищує 35 метрів і 12 поверхів. У трійці лідерів опинилися Нью-Йорк - 6 097 висоток, Торонто - 2393 багатоповерхових будинків, Дубай - 1574 висотки.

Також в 10-у разом з Києвом увійшли Токіо, Гонконг, Шанхай, Чикаго, Лондон і Мексика. У 30-у європейських міст увійшло і українське місто Харків. У ньому нарахували 422 хмарочоси.Київ очолив рейтинг європейських міст: озвучено головний критерій Не так давно в столиці запропонували будувати висотки виключно за межами центральної частини міста, на периферійних територіях. Зокрема, на правобережжі - в районі Либідської та Деміївської площ, вулиць Амосова, Автозаводської, Виговського, проспекту Правди, на Петрівці, перетині проспекту Перемоги та Повітрофлотського проспекту. На Лівому березі - в районах Дніпровської набережної, проспекту Шухевича, вулиці Електротехнічної та проспекту Бажана.

Раніше повідомлялося, які шість українських вузів потрапили в рейтинг найкращих університетів світу.

ДЖЕРЕЛОnewsone.ua