Кличко прокоментував підвищення вартості проїзду в столичному транспорті до 20 гривень

Працівники столичного метрополітену вимагають від місцевої влади підвищити ціни на проїзд з 8 до 20 грн або збільшити фінансування. Мер Києва підтверджує, що проїзд в столиці на сьогоднішній день найдешевший в Європі, але він виключає таке істотне подорожчання.

Кличко прокоментував підвищення вартості проїзду в столичному транспорті до 20 гривень - today.ua

За словами Кличка, підвищення тарифу на проїзд в громадському транспорті економічно обгрунтовано, однак про 20-25 грн мова не йде. Він не заперечує необхідність підвищення цін, але і намагається підтримати киян, яким вже підвищили вартість проїзду в маршрутках і електричках.

"Я не виключаю, що підвищення буде найближчим часом, але однозначно ми зробимо так, щоб це підвищення не вдарило сильно по людям", - додав Кличко.

Кличко прокоментував підвищення вартості проїзду в столичному транспорті до 20 гривень Кличко додав, що підвищення вартості проїзду в метро може статися вже цього літа. А якщо підвищиться вартість проїзду в комунальному транспорті, не за горами чергове підвищення проїзду в маршрутках. Адже приватні перевізники також заявляють, що працюють в збиток.

Ніхто не відміняв проїзні на всі види транспорту, з якими можна істотно заощадити на місячному проїзді. Їх вартість звичайно подорожчає, але все-одно киянам буде вигідно ними користуватися.

Раніше повідомлялося про скасування пільгового проїзду в громадському транспорті та монетизації вартості проїзду.

ДЖЕРЕЛОnv.ua