Кличко продовжив опалювальний сезон в столиці

Жителям Києва опалення поки що не вимикають. Так вирішила місцева влада. У зв'язку з погодними умовами закінчення опалювального сезону перенесли на п'ять днів. Попередньо батареї в будинках киян відключать 10 квітня.

Кличко продовжив опалювальний сезон в столиці - today.ua

У прес-службі Київської міської держадміністрації однією з причин продовження опалювального сезону в столиці назвали локдаун, через якого частина киян працює на дому.

Як правило, опалення в містах відключається тоді, коли середньодобова температура тримається вище +8 градусів протягом трьох днів. У найближчі дні в Україні очікується штормове попередження і денна температура в Києві опуститься до +4 градусів, вночі температура опуститься до -1 градуса, можливий сніг.

Соціальні об'єкти в місті (лікарні, садки та школи) відключатимуть від тепла тільки за відповідними заявками керівників установ. У зв'язку з тим, що всі вони знаходяться в даний час на карантині, швидше за все керівники попросять відключити опалення, щоб не платити зайві гроші за комуналку.

При цьому жителі ОСББ можуть відключитися від опалення, подавши протокол теплопостачальній компанії.

Традиційно опалення в Києві раніше відключали 15 квітня. Мер міста Віталій Кличко хотів цього року спробувати завершити опалювальний сезон 5 квітня, щоб заощадити гроші населення, але потім змінив своє рішення. Якби не погодні умови, то опалення би вже відключили.

Раніше повідомлялося, що якщо кияни погасять штрафи за опалення до кінця локдауна, то їм не доведеться платити пеню.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net