Кличко назвав нові терміни будівництва метро на Троєщину

Автор: Лобанова Єлизавета

У Києві метро на Троєщину можуть побудувати вже протягом найближчих 3-5 років. Таку заяву зробив мер столиці Віталій Кличко.

Кличко назвав нові терміни будівництва метро на Троєщину - today.ua

За словами мера, спочатку потрібно добудувати Подільсько-Воскресенський міст, а потім переходити до інших питань. Як відомо, в столиці також в даний час триває будівництво метро на Виноградар.

Кличко додав, що зараз допрацьовується проектна документація, а "коли буде проект, коли буде добудований міст і зможемо мати джерела фінансування, ми зможемо говорити про конкретні дати".

За прогнозами мера, метро побудують через 3-5 років, але цей прогноз вже занадто оптимістичний. Адже до цього часу, згідно з генеральним планом, в кращому випадку встигнуть побудувати 5 станцій.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

"Хотів би нагадати, що цей міст також будувався як автотранспортне сполучення, і гілка метро повинна проходити по цьому мосту. Щодо автосполучення - ми робимо все, щоб запустити вже до кінця цього року, коронавірус вносить свої корективи. Але після введення моста в експлуатацію далі можемо говорити про наступні кроки. Проект непростий, буде коштувати багато грошей. Місто сам не зможе потягнути весь обсяг фінансування, тому ми зараз проводимо переговори, щоб також залучити іноземні компанії для будівництва гілки метро ", - сказав Кличко.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Подільсько-Воскресенська лінія столичного метрополітену буде проходити від житлового масиву Троєщина до Окружної дороги. Її повна проектна протяжність становить 31 км, кількість станцій - 22. Планується побудувати 5 станцій до 2025 року, ще 12 - до 2040 року і повний маршрут через 40-50 років.

Раніше повідомлялося, хто зможе профінансувати будівництво метро на Троєщину.