Карантин у столиці посилили: які заборони ввів для громадян Кличко

Мер Києва Віталій Кличко 1 липня оголосив про посилення протиепідемічних заходів у столиці. За останню добу в столиці зафіксовано 101 новий випадок СOVID-19, що вдвічі більше, ніж днем раніше. Це один з найвищих показників по містам України на сьогоднішній день. Так як в країні триває адаптивний карантин, то місцева влада має право сама вирішувати, посилювати або послаблювати карантинні вимоги.

Карантин у столиці посилили: які заборони ввів для громадян Кличко - today.ua

Всього у Києві 5138 офіційно зафіксовано заражень СOVID-19 за весь період карантину. У лікарнях на сьогодні лікуються 274 пацієнта з коронавірусом, з них 48 - у важкому стані, 7 підключені до апаратів ШВЛ. За минулу добу в столиці одужали 35 пацієнтів (всього 1598), жодного летального випадку зареєстровано не було.

За статистикою на 1 липня, найбільше хворих зареєстровано у Дарницькому та Деснянському районах столиці, менше всього хворих в Подільському і Голосіївському районах. За останню добу найбільше випадків СOVID-19 виявили:в Оболонському та Дніпровському – по 15, в Дарницькому – 14, у Деснянському – 11.

Карантин у столиці посилили: які заборони ввів для громадян Кличко

На сьогоднішньому брифінгу Віталій Кличко відзвітував, які саме вимоги з карантину посилили в Києві.

Зокрема, буде обмежено час роботи закладів громадського харчування та розважальних закладів (в тому числі, кінотеатрів) – до 22.00, а також обмежено проведення масових заходів культурного, розважального, спортивного, рекламного характеру з 22.00.

За словами Кличка, ці обмеження вимушені і спрямовані на стримування епідемії.

Мер запевнив, що якщо буде потреба, для другої хвилі прийому хворих у столиці підготували майже 800 ліжок у медичних закладах.

"Лікарні першої хвилі, розраховані майже на 900 ліжок, заповнені на 31 відсоток. Це 8 міських лікарень і 2 пологових будинки. Додатково створені місця в Олександрівській лікарні. Там виділили ще один корпус для прийому та лікування хворих на коронавірус – ще 70 ліжкомісць. А також місця в спеціалізованих медичних закладах. Якщо знадобиться, місто підготувало майже 800 ліжок в 7 лікарнях столиці. Але я дуже не хочу, щоб вони знадобилися. Тому вкотре наголошую: все залежить від кожного з нас", – заспокоїв киян Кличко.

Нагадаємо, стан здоров'я першої леді Олени Зеленської, яка хворіє коронавірусом, залишається середньої тяжкості.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua